בקרת כניסה – שליטה מרחוק

בקרת כניסה

טכנולוגיה עכשווית של בקרת כניסה מאפשרת היום תקשורת מתקדמת עם האביזרים המותקנים על הדלתות ולדעת בכל נקודת זמן אם דלת פתוחה או נעולה, לתכנת כניסה למבנה רק בשעות מסוימות ולאחריהן לא ניתן יהיה להיכנס, מעקב אחר כמות פתיחת או סגירת הדלתות ועוד.

לחברת טכניקה, שהוקמה בשנת 2009 כחברה לפיתוח, ייצור, יבוא ושיווק פתרונות אלומיניום חדשניים, היכרות עמוקה עם עולם האלומיניום ושאיפה מתמדת ללמידה, להתחדשות ולמצוינות, הבאים לידי ביטוי בנוכחות קבועה בתערוכות וכנסים בינלאומיים מובילים. השילוב של מקצועיות הצוות, חשיבה יחד עם הלקוח על פתרון מקצועי, הניסיון הרב של החברה בליווי טכני לפרויקטים ויכולתה להתאים פתרונות איכותיים לכל מטרה, מאפשרים לאדריכלים, ליועצי אלומיניום וליצרנים ליהנות מליווי מקצועי צמוד ולספק ללקוחותיהם מענה מקיף ומותאם אישית, העומד בדרישות הפרויקט ובמסגרת התקציב והפיכת כל רעיון למציאות.

פתרונות ומוצרים מלמעלה מ-20 חברות מאירופה ואסיה, מעניקים ללקוח מגוון רחב של אפשרויות כמו בקרת כניסה, שימוש בדלתות בתחומי הבטיחות, הביטחון, האקוסטיקה, שמירה על האקלים, נוחות ואפילו חוויה וכל אלו עם דגש מיוחד על עיצוב המוצר. 

 

Powered by: Alef Solutions | א. פטרונות